DZIEŃ POWSZEDNI:  6.30, 7.00, 18.00

ŚWIĘTA - REKOLEKCJE:  7.00, 9.00, 11.00, 17.00, 19.00

NIEDZIELA:  7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 15.00, 17.00
8.30 (z udziałem dzieci w roku szkolnym),
17.00 (z udziałem młodzieży), 19.00 (lipiec-sierpień), 14.00 w kaplicy szpitalnej

Odwiedza nas 29 gości

Ogłoszenie parafialne
17 czerwca 2018

* Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

* Wyrażamy wdzięczność za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które w III niedzielę miesiąca - niedzielę ofiarności składamy na potrzeby naszej świątyni. Już w najbliższych dniach zostaną wymienione  zewnętrzne drzwi do dolnej świątyni. Bóg zapłać.

* Dzisiaj również  zbierane są ofiary do puszek z przeznaczeniem na Katolicki Uniwersytet Lubelski i cele edukacyjne diecezji.

* Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa  o godz. 18.00 w dni powszednie, o godz. 11.30 w niedziele i o godz. 17.00 w święta. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

* W piątek kończy się rok szkolny. Dzieci i młodzież zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej za kolejny rok nauki podczas Mszy św. o godz. 8.00.

* Dzieci i młodzież oraz wszystkich pracowników oświaty polecamy Bożej opiece i życzymy dobrego wypoczynku wakacyjnego.

* W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

* W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

* W miesiącach wakacyjnych lipcu i sierpniu zmieniamy godziny odprawiania Mszy św. w niedziele. Msza św. z godz. 15.00 zostaje przeniesiona na godz. 19.00.

* W następną niedzielę po raz kolejny możemy oddać swoją krew, a tym samym podzielić się życiem.  Krew można oddawać od godz. 8.00 do 13.00 w ambulansie medycznym. Pamiętajmy o zabraniu dowodu osobistego.

* Siostry Benedyktynki w Łomży serdecznie zapraszają na rekolekcje powołaniowe dla dziewcząt pod hasłem „Mieć odwagę żyć dla Miłości”, mające na celu służyć pomocą w rozeznaniu drogi życiowego powołania. Rekolekcje będą miały miejsce w klasztorze Sióstr Benedyktynek w Łomży, ul. Dworna 32, w dniach od 3 do 5 lipca br. i rozpoczną się o godz. 10.00. Przewodniczył im będzie kapelan Sióstr, ks. Sławomir Bartnicki. Więcej informacji na stronie internetowej Sióstr Benedyktynek: www.benedyktynki.4lomza.pl, drogą mailową: benedyktynki@4lomza. pl,  telefonicznie: 862164963 i osobiście na furcie.

Archiwum »
Parafia pw Świetego Krzyża w Łapach | ul. Jana Matejki 10 | 18-100 Łapy | parafialapy.pl